×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : جمعه, ۱۹ خرداد , ۱۴۰۲  .::.   برابر با : Friday, 9 June , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
هوچیگری ممنوع!!!!

🔸 این هوچیگریها بابت دلسوزی مردم نیست.

 

🔸بدنبال آزاد سازی برخی اقلام و فشار به معیشت مردم. ( البته لازم بود دولت ابتدا مردم را توجیه و مرحله اول یارانه را قبل از اجرای آزاد سازی نرخها به حساب مردم واریز می نمود.) هیاهو و گرد وخاک کسانیکه در طول چهار دهه گذشته در هر فرصت نا کارآمدیهای خود را پشت بیماری اقتصاد مخفی کرده بودند بلند شده.

کاری که دولت امروز در حال انجام آن است ، میراث شومی است که از شما به ارث رسیده است .

🔸لیدرهای شما که بیش از سی سال بر وزارتخانه های کلیدی و اقتصادی مملکت تکیه زده بودند . عملا جاده صاف کن مافیای گوناگون بودند و منافع ملت را یکجا به حلقوم سیر نشدنی آنان ریختند.

🔸آنروزیکه که شرکتها و کارخانه های بزرگ ملت را تحت عنوان خصوصی سازی به وابستگان خود واگذار و چوب حراج بر سرمایه ملت زدید. تا این روزها با احتکار اجناس تولیدی برای مردم مشکل ایجاد کنند این مردم که امروز از آنان دم می زنید کجا بودند.؟!

 

🔸آن روزیکه پدیده شوم آقا زادگی و بده بستانهای قوم وخویش بازی را متداول کردید و قبح انقلاب و انقلابیگری را شکستید این مردم که امروز دایه دار آنان شدید کجا بودند.؟!

 

🔸نیروهای انقلاب جز رهبری، اصل نظام و مردم آرمانهای خود را پشت سر هیچ مقام وشخصیتی حراج نمی کنند حتی اگر آن شخص قائم مقام رهبری باشد. اما شما چه؟ چقدر با ترفندهای مختلف و وعده های پوچ این مردم را به سمت سراب واهی هدایت کردید. ؟! آنچه که امروز دولت درو می کند حاصل کاشت نا مبارک شماست.

🔸بله ما هم به دولت آقای رئیسی انتقاد داریم اما نه از منظر شما، انتقاد ما این است، تا ابتدا لانه های فساد و مافیایی که شما پرورش و رشد دادید واکنون در تمام گلو گاههای اقتصادی درحال کارشکنی هستند قلع وقمع نشوند هر گونه اصلاحاتی سخت وطاقت فرساست.

انتقاد داریم به قوه قضائیه که روند برخورد با مفاسد مختلف در ادارات و سازمانها یکبار برای همیشه باید با قاطعیت اجرا و این دمل چرکین از پیکر انقلاب جدا شود.

انتقاد داریم از مجلس شورای اسلامی که چرا قوانین مورد نیاز دولت و قوه قضائیه را درجهت نقره داغ کردن مفسدین اقتصادی با جدیت و سرعت مصوب نمی کنند.

🔸همه میدانند و میدانیم که بیماری مرموز اقتصادی به ارث رسیده با آهسته بیا وآهسته برو حل نمی شود این گربه ها دندانهایشان تیزتر از آن است که فکر می کنید آسیب نمی رسانند.

🔸هنوز به یکسال نرسیده می گویند اگر نمی توانید کنار بروید تا کاردانان برگردنند.! کدام کاردانان؟ همانهاییکه پدر وزیر بود وفرزند قاچاقچی کالا و ارز، همان کاردانانیکه پدر وکیل بود و فرزند کار چاق کن ودلال این اداره وآن سازمان، شما برای همیشه تاریخ در پیشگاه این ملت بزرگ محکومید

به اندازه کافی مال واموال مملکت را سرکشیدید لیوانها آب هم روش، چه جایی از مدیریت کشور در دست شما بودکه بوی متعفن فساد از آن بالا نیامده باشد ؟ فقط چند مورد را اگر سراغ دارید به مردم گزارش دهید. شما که افتخارتان این بود ظرف چهار سال یک آجر روی آجر نگذاشتید و کسی هم تا کنون نتوانسته حد اقل حقوق دریافتیتان را به مردم برگرداند . سفارش به سکوتتان نکردند، مثل دوران خودتان اتوبوسی مدیر تعویض نمیشود ولی روی زخم هائیکه بر پیکر این ملت وارد کردید نمک نپاشید.

🔸آزاد سازی و جراحی اقتصادی که همواره ورد زبانتان بود اما چون مردم فریبی می کردید فقط در پشت آن قایم شده بودید اکنون که دولت جدید می خواهد فلکه شیرها را به روی شما ببندد و قصد دارد حق و حقوق مردم را با پرداخت یارانه به خودشان برگرداند شما نگران چی هستید. ؟!

نگران مردم یا نگران رانت هاییکه فرصت آن فراهم نخواهد شد؟!. نگران مردم هستید یا هنوز پیمانه هایتان پر نشده و میخواهید این بارهمانند گذشته درپناه مردم سنگر بگیرید واز پشت مثل همیشه خزانه را غارت کنید.

🔸نیروهای انقلاب بیدارند، جز در سه اصل مترقی ( اصل نظام، رهبری ، ومردم ، ) با هیچ کس عقد اخوت ندارند و البته همواره خدمتگذاران صدیق را همراه ویاری می کنند. اگر شما هم صادقید. راه رسم صداقت مشخص است با حقه ونیرنگ و ریا و تزویر این مهم بدست نمی آید. فکر نکنید مفهوم انتقاد نیروهای انقلاب به معنی انشعاب یا شقه شقه شدن آنان است، اتحاد و یکپارچگی نیروهای انقلاب در عهد وپیمانیست که با رهبری، شهدا و ملت ایران بسته اند و برای تحقق آرزوی به حق مردم تنها چیزی که دارند جانشان است که آن را در طبق اخلاص تقدیم آنان کرده و می کنند.. بدنبال پست ومقام و جایگاه نبوده و نیستند. افتخارشان این است دغدغه مردم وآرمانهای شهدا را دارند .

 

✍🏻 علی محمد نظری

 

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.


div id="div_eRasanehTrustseal_85706">